Realizacje

Realizacje

Od wielu lat  tworzymy z materiałów włoskiej grupy Ratti, skupiającej kilka niewielkich, artystycznych przędzalni. Marka ta jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych przez siebie tkanin, przy jednoczesnym ogromnym szacunku dla środowiska. Inwestują oni bardzo wiele środków w rozwój młodych artystów i projektantów, co sprawia, że regularnie możemy zaproponować naszym Klientom najnowsze kolekcje, odpowiadające najświeższej modzie. Nie zapominają także o najbardziej klasycznych, znanych od dziesiątków lat wariantach – firma ma w ofercie wełny w przepięknych odcieniach granatu, czerni, szarości w najróżniejszych gramaturach i splotach, spokojne, stonowane prążki, kraty i delikatne desenie.

Miłośnikom angielskiej elegancji proponujemy tkaniny od brytyjskiej firmy Holland and Sherry – dwa lata temu przędzalnia obchodziła 180 rocznicę swojego istnienia. Jest to bardzo znana i niezwykle ceniona marka w świecie krawiectwa miarowego. Ich luksusowe tkaniny uchodzą za jedne z najlepszych – tworzone są z wykorzystaniem wyłącznie najwyższej jakości włókien, wełny merynosów, kóz kaszmirskich, angorskich a nawet wikuni, której wełna jest najdelikatniejsza na świecie i z której przędzone są najdroższe, najcenniejsze materiały.

 

Jeżeli pomimo szerokiej oferty Holland and Sherry nasi klienci nadal czują niedosyt, oferujemy także tkaniny od angielskich Huddersfield Fine Worsteds, Bateman Ogden czy szkockiego Harrisons of Edinburgh, cieszących się doskonałą reputacją i dumnych ze swojego dziedzictwa i historii, sięgającej dziesiątków lat wstecz.

Wśród producentów ekskluzywnych tkanin prawdopodobnie najbardziej prestiżową i cenioną, wręcz legendarną firmą jest Scabal, którego próbniki można znaleźć również w mojej pracowni. Garnitury tworzone z tkanin Scabala noszone były przez polityków, gwiazdy srebrnego ekranu, sportowców i artystów.

Aktualności

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

NAPISZ DO NAS tel. 52-370-05-05
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij