Warsztaty na temat pielęgnacji obuwia

Warsztaty

Szukasz pomysłu, jak miło spędzić wieczór z przyjaciółmi, lub chciałbyś zaprosić swoich pracowników na szkolenie z zasad dresscode? 

Służę pomocą swoim doświadczeniem i atelier. 

 

Już kilka lat temu, kiedy marzyłem, aby stworzyć miejsce, w którym elegancja, dobry styl i smak będzie niemalże namacalna, pragnąłem, aby było to miejsce, gdzie uda mi się zaprosić osoby mi bliskie i osoby chcące dopiero mnie poznać na spotkania, gdzie przy szklance whisky i zapachu cygara, uda nam się porozmawiać o rzeczach i tematach w których jestem rozkochany, a posiadanie choć części wiedzy, którą zdobyłem w ostatnich 30 latach może w niewiarygodny sposób ułatwić każdą płaszczyznę życia, obojętnie czy towarzyską, czy biznesową.

 

Mimo że krawiectwo jest mi najbliższe, pierwszy blok spotkań, które planuję zrobić, rozpocząłem od dyskusji na temat butów. Przybliżyłem umiejętność rozpoznawania słabej jakości produktów od tych, w które warto zainwestować, gdyż zadbają o nasz komfort i wizerunek. Poprosiłem o pomoc Kamila Kulik, który prowadzi małą pracownię renowacji obuwia ButArt, aby pokazał nam wszystkim, że dbanie o buty jest wielką sztuką i uchylił nam rąbka tajemnicy, która w jego wydaniu wydawała się tak prosta, a podczas grande finale, kiedy Kamil demonstrował nam tzw. lustro, wprowadził w osłupienie wszystkich zgromadzonych gości.

 

Po prezentacji zadziałał wyjątkowy klimat mojego atelier, gdyż, jak to niektórym wiadomo, czas tutaj zatrzymuje się w miejscu i nie wiadomo kiedy minęło nam następnych kilka godzin na miłych rozmowach, pogawędkach i sympatycznym wspólnym przebywaniu.


O to, aby nam głód nie doskwierał zadbała firma Cañapa Catering & More- prawdziwa uczta skrojona na miarę.
W trakcie wieczoru zaprezentowałem najnowszą kolekcję butów szytych metodą goodyear, powstających w obuwniczej manufakturze Meka Shoes.


Przepraszam, że nie zaprosiłem wszystkich, których w tej chwili mam na myśli, ale wtedy musiałbym wynająć dużo większą powierzchnię :) Ale na pewno będzie jeszcze okazja się spotkać. Mam do Was prośbę, abyście informowali mnie o chęci uczestniczenia w moich warsztatach oraz podrzucali tematykę kolejnych spotkań na pracownia@derred.pl , które postaram się w atrakcyjny sposób dla Was przygotować. 

 

Pozostałe aktualności

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

NAPISZ DO NAS tel. 52-370-05-05
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij