Nietypowa marynarka

Nietypowa

Ten Nowy Rok rozpoczynamy nietuzinkową marynarką uszytą dla stałego klienta.

Cieszę się bardzo, że udało mi się stworzyć miejsce, w którym czujecie się tak dobrze i swobodnie. Miłe są to spotkania kiedy przy dobrej kawie pogawędzimy trochę i nagle obojętnie czy ... piekarz czy lekarz  ;)

Klient odkrywa w sobie projektanta, kreatora i w emocji kreśli pomysł na nowe zamówienie. Moją rolą jest jedynie wnikliwie słuchanie rozmówcy i układanie w głowie kroju, nowego pomysłu.

Dobieram tkaniny, wymyślam szczegóły i dodatki, a najważniejsze jak taki projekt dobrze zszyć, aby był praktyczny, wygodny i dawał jak najwięcej radości. Właśnie, przy takiej luźnej rozmowie, powstał pomysł na kaszmirową " nitkę " która dziś już otula swojego właściciela  :) Frajdy przy odbiorze było co nie miara i nie wiem z czego więcej - z naszej dobrej krawieckiej roboty czy z faktu, że Pan, który na co dzień zajmuje się finansami, stworzył sobie kreację, która w weekendy będzie tak odmienna od formalnych garniturów, które towarzyszą mu w codziennej pracy.

 

Pozostałe aktualności

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

NAPISZ DO NAS tel. 52-370-05-05
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij