Najnowsze tkaniny od Ratti

Najnowsze

Trzy tygodnie temu miałem szczęście ponownie gościć w swoich progach, przyjaciół z włoskiej fabryki, w której już od lat kupuję dla swoich klientów tkaniny na zamawiane u mnie garnitury, marynarki i płaszcze. Nasze polsko - włoskie pogawędki były niezmiernie emocjonujące, ponieważ mój dostawca rozszerzył swoją ofertę o tkaniny koszulowe. Takie już kupuję dla Was od lat w kilku najlepszych przędzalniach Europy, lecz były to z reguły klasyczne desenie i wzory. Teraz moi przyjaciele opanowali, chyba jako jedyni, produkcję tak wytrzymałej i cieniutkiej przędzy bawełnianej, że można tkać na krosnach, które do tej pory mogły pracować jedynie na przędzy jedwabnej.

Tkaniny żakardowe, które my mężczyźni znamy z jedwabnych krawatów i poszetek charakteryzują się tym, że możemy wytknąć na nich niezmiernie skomplikowane i delikatnie wzory w setkach kolorów. Dziś dostałem owoc naszego spotkania - pierwsze wzory i desenie, leżą na moim biurku. Bardzo podekscytowany kreślę zamówienie na pierwsze kupony, aby już niedługo uszyć z nich unikatowe koszule. Taka tkacka technika pozwala stworzyć na tkaninie praktycznie każdy wzór, obraz lub grafikę. Imię Ukochanej ? - dlaczego nie ? Logo Twojej firmy? - dlaczego nie ?  :) I to w jakości wręcz niewyobrażalniej. 

 

 

Pozostałe aktualności

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

NAPISZ DO NAS tel. 52-370-05-05
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij