Przeniesienie salonu firmowego

Przeniesienie

Szanowni Państwo,

 

Dbając o Państwa komfort oraz abyście mogli wykorzystać pełen potencjał naszej firmy, podjęliśmy decyzję, że najlepszym rozwiązaniem będzie przeniesienie naszego salonu firmowego z dotychczasowego adresu, Wełniany Rynek 8, pod jeden wspólny dach naszej pracowni, mieszczącej się przy Wojska Polskiego 8. Wyrażamy nadzieję, że będziecie nadal z radością i chęcią odwiedzali nas w nowej lokalizacji.

 

Dziękujemy za tych wspólnie spędzonych 20 lat, kiedy mogliśmy Wam doradzać w zakupach. Dziękujemy Wam za stworzenie sympatycznej aury i klimatu naszych spotkań. W nowym miejscu będziemy na Was czekać w podobnej atmosferze, z naszymi doradcami, których znacie już od lat. Dodatkowo do Waszej dyspozycji będzie nasz zespół mistrzów krawieckich, którzy dołożą starań, aby każde zakupy były dla was źródłem optymalnego zadowolenia i radości. Oba punkty dzielą niecałe 3 kilometry, czyli tak niewiele, a w zamian oferujemy dogodne miejsca parkingowe, których brak do tej pory tak bardzo utrudniał nam nasze spotkania. 

 

Numer telefonu pozostał niezmieniony: 52 373 32 50. Zachęcamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

 

 

 

 

 

 

 Pozostałe aktualności

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

NAPISZ DO NAS tel. 52-370-05-05
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij