Spinki od Benson & Clegg

Spinki

Jeżeli chodzi o męską biżuterię, pierwszą i najważniejszą zasadą jest - im prościej, tym bardziej elegancko.

 

Jeżeli chodzi o męską biżuterię, pierwszą i najważniejszą zasadą jest - im prościej, tym bardziej elegancko. Jeżeli jednak chcielibyście urozmaicić nieco swój styl, doskonałym wyborem są spinki do mankietów, wystarczająco dyskretne, aby nie przytłoczyć nikogo nadmiarem świecidełek, a jednocześnie wabiące oko. 

Od kilku lat z dumą noszę spinki londyńskiej firmy Benson & Clegg. Mimo że spinki są niewielkie, ich działanie na moją podświadomość jest zaskakujące - natychmiastowo wzrasta poziom mojej pewności siebie. Zapragnąłem zaoferować również moim Klientom to poczucie luksusu i męskości i od kilku miesięcy możecie znaleźć spinki tej firmy w mojej pracowni. 

 

Pozostałe aktualności

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

NAPISZ DO NAS tel. 52-370-05-05
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij