Nowe wzory szelek

Nowe

Wielu z moich klientów już wie, że jestem miłośnikiem szelek, a co za tym idzie, klasycznego męskiego kroju spodni szelkowych.

W dziwacznych czasach, kiedy życie tańczy, tak jak mu moda gra, pojawiły się kroje spodni, które często trudno nazwać inaczej, niż legginsami. Dlatego też zdarza mi się raz po raz namówić moich Klientów do noszenia spodni szelkowych, których czujemy się niezmiernie swobodnie. Spodnie utrzymują swoją naturalną linię, a przy okazji, patrząc po moim przykładzie, dość mocno potrafią wyszczuplić.

Z powyższego wynika też fakt, że dbam o to, aby w mojej pracowni zawsze był duży wybór ręcznie szytych szelek, które mogą być ciekawym urozmaiceniem naszej codziennej garderoby. 

Pozostałe aktualności

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

NAPISZ DO NAS tel. 52-370-05-05
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij