Porozmawiajmy o butach

Porozmawiajmy

Kochani, porozmawiajmy o butach  :) 

    Już od długiego czasu staram się, aby adres Wojska Polskiego 8 nie kojarzył się wyłącznie z usługą szycia miarowego, a raczej skupiał wszystkie elementy związane z tworzeniem i kreowaniem poprawnego wizerunku mężczyzny.

 

    Jako miłośnik wszystkiego co klasyczne i ze smakiem często zwracam uwagę, co moi klienci mają na stopach, wiedząc, że buty są jednym z podstawowych elementów dających nam szybką odpowiedź na pytanie, kim jest osoba z którą przyszło się nam spotkać. Aby ułatwić Wam poruszanie się w tym świecie lśniących i pachnących skór, podjęliśmy decyzję, wraz z Kamilem Kulik, który zajmuje się niełatwą sztuką naprawy, renowacji i przywracania nowego życia butom już lekko nadgryzionym zębem czasu. Będziemy starać się wraz z Kamilem, na cyklicznych spotkaniach organizowanych w mojej pracowni przybliżyć Wam sztukę dobierania butów do okoliczności i stroju.

    Nauczymy Was, jak odróżnić dobry, rzemieślniczy produkt od obuwia, które może wyrządzić krzywdę naszym stopom, a na pewno wizerunkowi. Kamil uchyli rąbka tajemnicy swojej pasji zawodowej, jaką jest temat dbania i pielęgnacji obuwia. W trakcie spotkania i tych warsztatów będziecie mogli poznać tajniki opieki nad Waszym obuwiem. Kulminacją będzie pokaz, jak uzyskać tak zwane 'lustro' na naszym bucie, którego nie powstydziłby się największy gentleman.

 

    Przy okazji najbliższego spotkania, zaprezentujemy Wam pełną kolekcję obuwia produkowanego przez Pana Kazimierza Mekę. Będzie to okazja, aby zapoznać się z ofertą manufaktury Meka Shoes oraz postaramy się Wam szczegółowo odpowiedzieć, co to jest szycie ramowe, jakie wynikają z niego korzyści, oraz jakie walory ma but szyty tą starą szewską metodą.

 

 

Pozostałe aktualności

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

NAPISZ DO NAS tel. 52-370-05-05
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij